logo corrax.investment.png
Ekonomické a organizační poradenství  -  Realitní  a VIP služby
Zakládání a správa firem v ČR, SR, UK, USA, EU , Tichomoří s účty
Vyplácení nevýhodných zástav, exekucí, nemovitostí z insolvencí

 
Ičo: 056 01 258     DIČ: CZ05601258 
Bělehradská 858/23    Vinohrady, 120 00 Praha 2                                                                    e-mail: corrax@corrax-investment.cz

Spisová značka: C 266991/MSPH Městský soud v Praze
 
          ON-LINE
illustration.jpg

Zakládání firem v Estonsku, e-rezidence

790-vlajky-clenskych-statu-eu.jpg
Desítky českých firem se hrnou do Estonska, objevily v něm svůj daňový ráj 1/6 Tallinn Ilustrační foto Karta e-residency Estonská metropole Tallinn při pohledu z oběžné dráhy Euro 6 fotografií Barbora Pánková 9. listopadu 2017 • 15:00 Lákadlem pro podniky je systém zdanění, neobvyklý ve srovnání se světem. Zájem českých firem o něj, na kterém se shodují poradenské firmy, se promítl do 120 společností se sídlem v pobaltské republice. Nemusejí tam totiž platit daň ze zisku, dokud nezačnou vyplácet dividendy nebo podíly společníkům. Pak odvádějí dvacetiprocentní daň, což je srovnatelné s devatenáctiprocentní daní v Česku. Estonská daň se sice nule neblíží, jako u daňových rájů, ale tamní systém tím firmám umožňuje investovat do svého rozvoje. „Pro mnohé může být Estonsko efektivním daňovým rájem,“ míní šéf oddělení Daňové a právní služby Zenon Folwarczny ze společnosti PwC. Estonsko o víkendu zablokovalo elektronické občanky. Bylo možné se vydávat za jiného člověka Události Estonsko o víkendu zablokovalo elektronické občanky. Bylo možné se vydávat za jiného člověka Přístup k estonskému systému zdanění, který funguje od roku 2000, i založení firmy jako takové usnadnily podnikatelům ze zahraničí podle Martina Provazníka, ředitele rozvoje poradenské firmy Fivoka, karty e-residency. O “elektronické občanky” mohou cizinci žádat od roku 2015. To vysvětluje desítky českých podnikatelů, kteří si za poslední rok vybrali pro sídlo firmy právě Estonsko. Zjevný nárůst registrují společnosti Zenron a Fivoka, které poskytují poradenství s podnikáním v pobaltské zemi.

Více na http://zpravy.e15.cz/zahranicni/ekonomika/desitky-ceskych-firem-se-hrnou-do-estonska-objevily-v-nem-svuj-danovy-raj-1339601

Zakládání s.r.o. v Estonsku

Založení společnosti v Estonsku přináší mnohé výhody, jako je například 0% (slovy „nulová“) daň z příjmu právnických osob, kdy díky této skutečnosti může majitel podniku reinvestovat zisk do své společnosti, což je pro něho velmi přínosné.

Dalšími výhodami je nízká byrokracie, bezproblémová registrace k DPH a mnohem nižší administrativní zátěž, která je v porovnání s Českou republikou pětinová.

Estonsko je dvanáctou zemí s nejlepšími podmínkami pro podnikání z přibližného počtu 190 zemí světa a platí se zde eury.

Založení vlastní s.r.o. (OÜ) v Estonsku může být pro mnohé podnikatele také odrazovým můstkem na trhy Ruska a Asie.

Založení estonské společnosti naším prostřednictvím není nic komplikovaného. Pro založení společnosti nemusíte cestovat do Estonska. Všechny dokumenty nutné k založení společnosti za vás zpracujeme a zašleme Vám je k podpisu. Všechny další administrativní kroky za vás pak již zařídíme.

Stačí nás kontaktovat a obratem Vám zašleme dotazník po jehož obdržení připravíme individualizovanou dokumentaci nutnou k založení vaší nové estonské s.r.o. (OÜ).

Služby pro nás zajišťují společnosti s licencí přímo v Estonsku, včetně účetních a tumočnických služeb.

Cena:

 

ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI a e-rezidentura

  • Založení společnosti  - 1000 eur + státní poplatek 190 eur
  • Hotová společnost + e- rezidence - 2000 eur (společnost s vaším zvoleným jménem, ​​bankovní účet u banky LHV, 3 měsíční právní adresa, všechny poplatky zahrnuté, e-rezidence, e-OP Estonska)
Počasí Praha 1 - Slunečno.cz
index.png
Česko Katalog - Katalog firem
Odmítnutí právní odpovědnosti: Tato webová stránka neposkytuje právní rady a neměla by tak být chápána. Ačkoli se v maximální míře snažíme o to, aby informace, které jsou obsahem těchto stránek, byly aktuální a přesné, nepřijímáme jakoukoli právní zodpovědnost za údaje, které jsou na nich prezentovány. Informace se týkají jen úvěrů, které nejsou spotřebitelské úvěry ve smyslu zákona 257/2016, sb. o spotřebitelském úvěru. Neshromažďujeme informace o klientech ani jejich osobní údaje, pokud to není v přímé souvislosti s konkrétním úkonem, kterým nás sám klient pověří a písemně odsouhlasí. Data nejsou archivována, pokud to zákon nenařizuje. Pracujeme v souladu s GDPR. Nepřijímáme hotovostní platby, pouze platby terminálem nebo na účet.

© 2021 Copyright by Corrax Investment s.r.o.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one