logo corrax.investment.png
Ekonomické a organizační poradenství  -  Realitní  a VIP služby
Zakládání a správa firem v ČR, SR, UK, USA, EU , Tichomoří s účty
Vyplácení nevýhodných zástav, exekucí, nemovitostí z insolvencí

 
Ičo: 056 01 258     DIČ: CZ05601258 
Bělehradská 858/23    Vinohrady, 120 00 Praha 2                                                                    e-mail: corrax@corrax-investment.cz

Spisová značka: C 266991/MSPH Městský soud v Praze
 
          ON-LINE
illustration.jpg

Vyplácení zástav, insolvencí, nebankovní úvěry do 80% LTV

jachta.heslo.jpg

Aktualizace: 1.1.2021
Úrokové sazby: 0,5-1% měsíčně nebo 6-12% ročně - individuální posouzení rizikovosti
A,B risk 6-12% ročně
C risk 9-24% ročněÚVĚR PRO KORPORACE ÚVĚR RUČENÝ NEMOVITOSTÍ OD 6,9 %   p. a. od 2 mil. Kč
 
ÚVĚR PRO PODNIKATELE ÚVĚR RUČENÝ NEMOVITOSTÍ OD 8,9%   p. a. od 50.000Kč do 3 mil. Kč

  Zkušení pracovníci úvěrového oddělení najdou to správné řešení, vždy se domluvíme a pomůžeme

- Klientům se individuálně věnují naši zkušení pracovníci, kteří jsou řádně proškoleni v dané problematice
- Splatnost až 20 let - Úvěry poskytujeme od 4 měsíců do 20 let, možnost odkladu splátek
- Posuzování je individuální a úvěr pro podnikatele je do
80% u komečních budov, u rezidenčních nemovitostí až 80% tržní ceny nemovitosti podle lokality a stavu nemovitosti

Na dobu 4 měsíců - 7 let

Naše společnost a investoři nabízí produkt VÝKUP NEMOVITOSTI, který si umí poradit takřka s jakoukoli právní vadou. Vykupujeme až do výše 80 % tržní hodnoty nemovitosti a naší snahou je najít cestu zpětné koupě do vlastnictví klienta nebo rodinných příslušníků. Po odkupu dostanete nájemní smlouvu, rozumný nájem a předkupní právo s jasnou cenou.

Na dobu až 20 let

Na zástavu podnikatelům půjčujeme až 70% tržní ceny nemovitosti, fyzickým osobám nepodnikatelům partner půjčuje až 70% tržní ceny na zástavu jako spotřebitelský úvěr a má povolení ČNB.


U výkupů i zástav se vždy provádí fyzická prohlídka stavu nemovitosti a tržní odhad, neakceptujeme cizí ani bankovní odhady kvůli nadhodnocování a uvádění ceny budoucí. Vždy doložit LV ne starší měsíce, OP majitel a spolumajitel, vyplněný dotazník, kopie zástavních a jiných smluv. Nemovitosti s věcným břemenem na dožití nelze řešit, podíly řešíme. Důležitý je dobrý stav nemovitosti, kolaudace. Je nutné doložit kvalitní fota (včetně wc, komory, sklepa, koupelny, kotelny a každé místnosti, foto čísla popisného nebo ev.č. el. pojistek, přípojek) z venku a vnitřku nemovitosti. Během pověření naší společnosti nesmí klient oslovit více investorů a společností najednou.

Nejedná se o spotřebitelský úvěr! Klient je povinen doložit zdroj příjmů, výši příjmů nebo faktur, DP a další uznatelné doklady o příjmech, závazcích. Nařízení ČNB! Tím doloží z čeho bude splácet nebo z čeho v budoucnu odkoupí nemovitost zpět. Příklad: Klientka má vilu v hodnotě 8mil. Kč a příjem pouze 15.000Kč. Nelze jí samotné půjčit na zástavu, pouze vykoupit nemovitost.
U úvěrů, výkupů se sporným stavem, zástavou, exekucí nebo právní vadou:

Pokud je nutný odhad nemovitosti, tržní, jednotná cena mimo komerční budovy 3500Kč
Cestovné 10Kč tam i zpět a je v ceně započítán čas odhadce, risk managera, zpracování, lustrace
VIP služby po dohodě za smluvní cenu stejně jako expresní služby či služby advokáta, notářeBezproblémové zástavy, exekuce, insolvence bez poplatků za odhad, klient nic neplatí.

 
Počasí Praha 1 - Slunečno.cz
index.png
Česko Katalog - Katalog firem
Odmítnutí právní odpovědnosti: Tato webová stránka neposkytuje právní rady a neměla by tak být chápána. Ačkoli se v maximální míře snažíme o to, aby informace, které jsou obsahem těchto stránek, byly aktuální a přesné, nepřijímáme jakoukoli právní zodpovědnost za údaje, které jsou na nich prezentovány. Informace se týkají jen úvěrů, které nejsou spotřebitelské úvěry ve smyslu zákona 257/2016, sb. o spotřebitelském úvěru. Neshromažďujeme informace o klientech ani jejich osobní údaje, pokud to není v přímé souvislosti s konkrétním úkonem, kterým nás sám klient pověří a písemně odsouhlasí. Data nejsou archivována, pokud to zákon nenařizuje. Pracujeme v souladu s GDPR. Nepřijímáme hotovostní platby, pouze platby terminálem nebo na účet.

© 2021 Copyright by Corrax Investment s.r.o.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one