logo corrax.investment.png
Ekonomické a organizační poradenství  -  Realitní  a VIP služby
Zakládání a správa firem v ČR, SR, UK, USA, EU , Tichomoří s účty
Vyplácení nevýhodných zástav, exekucí, nemovitostí z insolvencí

 
Ičo: 056 01 258     DIČ: CZ05601258 
Bělehradská 858/23    Vinohrady, 120 00 Praha 2                                                                    e-mail: corrax@corrax-investment.cz

Spisová značka: C 266991/MSPH Městský soud v Praze
 
          ON-LINE
illustration.jpg
Vítejte!
london bus.jpg
Aktualizace 21.1.2021

Pozn. nepokládáme za nutné mít super www stránky s doménou 1 stupně, protože tyto stránky můžeme upravovat kdykoli, aktualizovat informace pro naše klienty a být neustále schopni řešit aktuální situaci.Děkujeme za pochopení a věříme, že kvalita služeb nestojí na stránkách za 50.000Kč webmástrům:), kteří jsou neustále zaneprázdněni...

Jsme skupina majitelů firem, privátní investoři, manažeři leasingových, realitních a finančních společností, ekonomičtí a organizační poradci, kteří spolupracují a jsou specialisty ve svých oborech.

Naší další činností je dluhové a finanční poradenství, REALITNÍ služby s tím spojené, které poskytujeme na základě našich oprávnění, vzdělání, praxe a v součinnosti se smluvními partnery ve finančnictví, advokátními kancelářemi a veřejně prospěšnými společnostmi po celé ČR. Poskytujeme nebankovní půjčky a vykupujeme nemovitosti s následným pronájmem, pokud není jiné řešení. Vždy seriozně a s ohledem na klientovo možnostiZabýváme se zakládáním firem v ČR, i mimo EU například ve Velké Británii nebo v USA, vedením a správou těchto firem. Není problém založit firmu v Asii nebo v Pobaltí.

Máme všechna nutná oprávnění a licence, ŽL, registrace u ČNB, licence z EU a jiných destinací. Spolupracujeme s advokátními kancelářemi v ČR, GB, USA, Estonsku, BRD v Rusku a na Ukrajině, v případě potřeby i v jiných destinacích. Samozřejmě máme i odpovídající vzdělání a praxi. Poskytujeme diskrétní 100% servis.© 2021 Copyright by Corrax Investment s.r.o.

Orgán pro případné řešení sporů a stížnosti: mediátor, Finanční arbitr ČR, místně příslušné soudy v ČR a v zahraničí
Počasí Praha 1 - Slunečno.cz
index.png
Česko Katalog - Katalog firem
Odmítnutí právní odpovědnosti: Tato webová stránka neposkytuje právní rady a neměla by tak být chápána. Ačkoli se v maximální míře snažíme o to, aby informace, které jsou obsahem těchto stránek, byly aktuální a přesné, nepřijímáme jakoukoli právní zodpovědnost za údaje, které jsou na nich prezentovány. Informace se týkají jen úvěrů, které nejsou spotřebitelské úvěry ve smyslu zákona 257/2016, sb. o spotřebitelském úvěru. Neshromažďujeme informace o klientech ani jejich osobní údaje, pokud to není v přímé souvislosti s konkrétním úkonem, kterým nás sám klient pověří a písemně odsouhlasí. Data nejsou archivována, pokud to zákon nenařizuje. Pracujeme v souladu s GDPR. Nepřijímáme hotovostní platby, pouze platby terminálem nebo na účet.

© 2021 Copyright by Corrax Investment s.r.o.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one