logo corrax.investment.png
Ekonomické a organizační poradenství  -  Realitní  a VIP služby
Zakládání a správa firem v ČR, SR, UK, USA, EU , Tichomoří s účty
Vyplácení nevýhodných zástav, exekucí, nemovitostí z insolvencí

 
Ičo: 056 01 258     DIČ: CZ05601258 
Bělehradská 858/23    Vinohrady, 120 00 Praha 2                                                                    e-mail: corrax@corrax-investment.cz

Spisová značka: C 266991/MSPH Městský soud v Praze
 
          ON-LINE
illustration.jpg

NOMINEE služby

dell1 - kopie.jpg

Nominee služby

Pokud vlastníte či LTD, LLC nebo s.r.o., nabízíme nominee servis, kdy se jedná o dosazení profesionálních jednatelů nebo i společníků, ředitelů do LTD, LLC a s.r.o. společností.

Varianty nominee servisu:

1/  společník PSC nebo ředitel LTD, LLC vždy platba předem 36.000Kč/12 měsíců nebo 6 měsíců 20.000Kč

2/  jednatel s.r.o. vždy platba předem předem 50.000Kč/12 měsíců nebo 6 měsíců 30.000Kč

3/  bezdlužný společník s.r.o. /vedoucí odštěpného závodu v ČR
-     vždy platba předem 36.000Kč na 12 měsíců nebo 6 měsíců 20.000Kč

 

Ceny jsou smluvní. Rádi Vám připravíme konkrétní cenovou nabídku pro Váš podnikatelský záměr. Jakýkoli úkon nad rámec běžného vystupování jako je cestovné, bankovní účty a další je zpoplatněno smluvní cenou předem před úkonem.

Jako odborná firma zaručíme, že osoby vykonávající funkci členů orgánů klientských společností budou bezúhonné, loajální, diskrétní, spolehlivé a časově flexibilní. Na pozici PSC a společníka i bezdlužné.

Vhodné pro: ochranu soukromí, zajištění anonymity, cizince, nedostatek osob do statutárních orgánů společnosti, vhodnější a levnější varianta než offshore.

Vaše jméno nebude nominovat v obchodním rejstříku, ani v dalších úředních záznamech. Jsou uzavřeny tzv. trezorové smlouvy o spolupráci. Při výběru poskytovatele služby nominee je třeba být velmi opatrný, naše firma služby poskytuje více než 15 let a kladme důraz na spolehlivost, odbornost a diskrétnost.

Námi dosazený nominee jednatel jedná pouze na základě písemných pokynů skutečného vlastníka, dle českých nebo odpovídajících zákonů. Obdržíte plnou moc pro jednání s úřady, bankou a obchodními partnery. Za svoje jednání jste plně trestně i hmotně zodpovědní.

Nominee neposkytujeme ke krytí nelegální činnosti.

Nominee servis je poskytnut na základě smluvního ujednání mezi poskytovatelem, nominee jednatelem a klientem. Jedná se o zcela legální a ve světě běžnou službu.

Služby nominee poskytujeme minimálně na 6 měsíců. Možnost poskytnutí služby na míru přímo pro Váš byznys.

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz
index.png
Česko Katalog - Katalog firem
Odmítnutí právní odpovědnosti: Tato webová stránka neposkytuje právní rady a neměla by tak být chápána. Ačkoli se v maximální míře snažíme o to, aby informace, které jsou obsahem těchto stránek, byly aktuální a přesné, nepřijímáme jakoukoli právní zodpovědnost za údaje, které jsou na nich prezentovány. Informace se týkají jen úvěrů, které nejsou spotřebitelské úvěry ve smyslu zákona 257/2016, sb. o spotřebitelském úvěru. Neshromažďujeme informace o klientech ani jejich osobní údaje, pokud to není v přímé souvislosti s konkrétním úkonem, kterým nás sám klient pověří a písemně odsouhlasí. Data nejsou archivována, pokud to zákon nenařizuje. Pracujeme v souladu s GDPR. Nepřijímáme hotovostní platby, pouze platby terminálem nebo na účet.

© 2021 Copyright by Corrax Investment s.r.o.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one